אודותינו    צור קשר         טיפ דבש   English     

סוכנות הנסיעות פאטרא היא המיזם התיירותי הוותיק ביותר בישראל, בעלת היסטוריה ייחודית שהוקמה עוד לפני ייסודה של מדינת ישראל. הסוכנות הוקמה בשנת 1934 ע"י יוסף גרייבר, וכיום עומדים בראשה בנו, גד גרייבר ונכדו ראם גרייבר. להמשכיות המשפחתית תפקיד חשוב בהתנהלותה של החברה והיא מחזקת את המוניטין של פאטרא בכל הקשור ביציבותה ואמינותה.

הסניף הראשי של פאטרא נמצא בתל-אביב ויש סניפי משנה גם בירושלים ובחיפה. המטרה העיקרית של פאטרא היא לתת ללקוחות את השירות הטוב, הנוח והגמיש ביותר שאפשר. שאיפתה של פאטרא למקצועיות מתבטאת בהשתתפות נציגיה בפורומים תיירותיים בינלאומיים ובהיותה חברה באיגוד הישראלי לתיירות וטיולים, וכן באיגודים בינלאומיים שונים כגון: IATA, COTLA, UFTTA, ASTA&AFTA ועוד.

פאטרא נמצאת תמיד בשורה הראשונה עם ההתפתחויות האחרונות בכל הקשור בתיירות ומתמקדת במתן השירותים הרבים והטובים ביותר ללקוחותיה. למען הלקוחות העסקיים פאטרא מרפדת את הדרך בכל הקשור לבירוקרטיה ולהכנות שלפני הטיול. סוכני הנסיעות המקצועיים של פאטרא מלווים את הלקוח לאורך כל הדרך: מרגע ההחלטה על הטיול, דרך תהליך הכירטוס והזמנת המלונות - ודואגים שהטיול יתנהל בדיוק לפי בקשותיו ולפי הסגנון המתאים לו. כל השירותים של פאטרא ניתנים במהירות הבזק וביעילות הנדרשת.

מקורות מהימנים, חשיבה יצירתית ותגובה מהירה הם הכלים היעילים שמאפשרים לפאטרא לספק את הסטנדרטים הגבוהים שהיא מציבה לעצמה. כל חברות הספנות כגון P&O, Holland America Line ו- Princess Cruises נסמכות על פאטרא באופן בלעדי בכל הקשור לסידורי היבשה, תכנון טיולים וביטחונם הכללי של נוסעיהם.

פאטרא עובדת עם החברות הטובות ביותר בכל הקשור לביטוח הנוסעים ומטענם. כל החברות, כגון: AXA, IPA, MUTUAIDE, ELVIA ועוד, עובדות 24 שעות וערוכות לספק סיוע במהירות האפשרית.
מחויבותה של ישראל לשלום יציב ובר-קיימא עם שכנותיה ולשגשוג וצמיחה במזרח התיכון כולו פותחת בפני המטיילים אפשרויות רבות לטיולים.
פאטרא מחוייבת לפילוסופיה השורשית שלה: תמצית הטיול ומהותו טמונים בשירות שאתה מקבל.

נסיעה טובה!


       טלפון: 03-5604411   פקס: 03-5603910    Info@honeymoon.co.il